All living rooms

Living room of Magda Kasprzyk

Where

Braniborska 2-10 (budynek A) pok. 216, 53-680 Wrocław, Poland

When

monthly on the first wednesday from 19:00 till 20:00

Najbliższe spotkania:
9.10.2019

Zapisy przez tę stronę nie działają. Zapraszam tutaj: bit.ly/citiesoflight

Kontakt 690 355 466

Want to join?

Send a message to the host of this living room so they will know you will come to meditate.

Extra information

Ze względu na rozmiar sali ilość miejsc ograniczona do 16. Pierwsze zapisane 8 osób ma zagwarantowane poduszki do medytacji, pozostałe 8 jest proszone o zabranie swojej poduszki lub będą też dostępne krzesła.

CITIES OF LIGHT TO INICJATYWA WYWODZĄCA SIĘ Z HOLANDII. MIAŁAM OKAZJĘ JĄ POZNAĆ ROK TEMU, GDY BYŁAM W AMSTERDAMIE PO KOLEJNYM SZKOLENIU TRENERSKIM U ELINE SNEL. W JEDNEJ ZE SZKÓŁ JOGI CO MIESIĄC ORGANIZOWANE SĄ MEDYTACJE, NA KTÓRE MOŻE PRZYJŚĆ KAŻDY. PO WSPÓLNYM GODZINNYM MILCZENIU- POCZĄTKOWO ZUPEŁNIE OBCY LUDZIE- CZULIŚMY SIĘ JAK PRZYJACIELE, KTÓRZY SPOTKALI SIĘ, ŻEBY ZROBIĆ COŚ DOBREGO DLA SIEBIE I INNYCH.  NA ŚWIECIE JEST JUŻ 1012 POKOI W 27 KRAJACH, KTÓRE DZIAŁAJĄ W TEN SPOSÓB. POSTANOWIŁAM OTWORZYĆ DLA NAS SWOJĄ SALĘ.

Ze strony CITIES OF LIGHT: “Każdego miesiąca w 1012 pokojach na całym świecie gromadzą się ludzie, aby dzielić godzinę ciszy. Prosimy o otwarcie salonu na regularne sesje medytacyjne lub o odwiedzenie domu kogoś innego, aby razem siedzieć w milczeniu. Wspólne medytowanie jest jak powrót do domu. Harmonia i przepływ będące rezultatem tych spotkań wpływają nie tylko na Ciebie i Twoich przyjaciół, ale także na świat wokół Ciebie. W miastach, w których regularnie odbywają się sesje medytacyjne, występuje znacznie mniej przestępstw i przemocy oraz więcej kreatywności, płynności i dobrego samopoczucia.”

Zaczynamy od września roku szkolnego 2019/2020. Zapraszam serdecznie starsze dzieci, nastolatków, dorosłych, rodziców, nauczycieli, uczniów, dyrektorów szkół, psychologów, pedagogów, miłośników odpoczynku, zabieganych, przeciążonych, zniechęconych, chcących się dzielić, smutnych, poirytowanych, szczęśliwych; tych, którym się chce przyjść i tym, którym się przyjść nie chce. Razem będziemy nic nie robić, siedzieć, leżeć, odkrywać w sobie i świecie to, co najlepsze- SERCE :)